A password will be e-mailed to you.

Серія з 8-ми картин під символічною назвою «Безкінечність» до 150-річчя від дня народження Лесі Українки. (автор перфомансу – ВЕРОНІКА ЧЕКАЛЮК).

У картинах художниці, як і у творі «Лісова пісня» реальне переплітається з казковим. Творчість Вероніки Чекалюк відзеркалення стихій природи. «Життя – це абстракція. Істинне щастя в гармонії з навколишнім світом, в любові, у відсутності суєти і в прагненні до своєї мрії. Кожна мить — безцінний дар, посланий нам Всесвітом. «У моїх картинах зображено прояви природи: небо, вітер, вода і квіти… Дитинство моє проходило у бабусиному саду, квітів було багато і усі вони розквітали у різний час, так наш сад міняв своє вбрання і аромат. Квіти завжди були для мене джерелом емоцій та натхнення. Трава, квіти після дощу схожі на коштовні прикраси, але живі й рухливі, їх хочеться називати божественно прекрасними і відтворювати на полотні, фантазувати. Усіх митців надихає природа, «Я в серці маю те, що не вмирає», – влучно сказала Мавка у творі геніальної Лесі Українки», — розповідає Вероніка Чекалюк і показує свої роботи «Конвалії». Кажуть, що конвалії — це щасливий сміх Мавки, перлинами розсипався по лісі, коли вона вперше відчула радість кохання. «Конвалії» Вероніки Чекалюк – символ чистоти і оновлення природи, пробудження довкілля після грози повсякденних турбот… . Картини оживають під музику, танець запалює вогонь добра й любові у серцях. Мистецтву тісно у межах домашнього існування. Нині життя більшості — це повна відсутність подій, ми ініціюємо он-лайн мандрівку світами вишуканого мистецтва живопису і балету. Бачення світу додає картинам Вероніки рис поетичної вишуканості. Образи літератури набувають у роботах художниці музичної казковості, меланхолійної чарівності. Живопис авторка порівнює із музикою, мов диригент, мисткиня використовує акрил і мастихін, замішує фарби так, аби надати глибину барвам на полотні.

Художницю особисто привітав Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгії в Україні Алекс Ленартс: “Україна — прекрасна країна, мене зачаровують її розумні і талановиті люди. Пишаюся дружбою з багатьма митцями і вдячний Вероніці Чекалюк за запрошення. Дякую балерині і хореографам, за те що долучилися до вернісажу у граціозних танцю натхненно передано почуття кохання і розлуки. Музика хвилює і підсилює казково-фантастичні моменти картин живої природи на полотнах Вероніки Чекалюк».

День, який залишається у пам’яті на все життя, має бути бездоганним. Вернісаж відбувається у оазисі вишуканості в серці Києва. Бездоганність у кожній деталі — це Alaska Kyiv. Головні цінності ALASKA — використовувати світові гастрономічні тренди і створювати святкову атмосферу з живою музикою. ALASKA — це стиль життя, кухня, як мистецтво. Елегантні презентації, бездоганні події — це історія Alaska Kyiv.

Гугуєва Ольга: нам приємно долучитися до вернісажу, картини художниці й вишукані балетні “па” створюють казковий настрій. Наш шеф-кухар підготував тематичні, відомі у всьому світі, десерти “Анна Павлова” — неймовірні повітряні бізе названі на честь балерини. «Аляска» це острів прекрасного, котрий мов магніт притягує красиві події. Ми віримо, що добро і краса врятують світ і віримо в те, що “велике можливо”. Насолоджуйтеся он-лайн подіями і бережіть себе».

https://instagram.com/alaskakyiv

УСПІХІВ НАМ УСІМ, ДОЛУЧАЙТЕСЯ до он-лайн вернісажу 1.12.2020-25.02.2021 рр.

Довідка: 40 сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в штаб-квартирі Організації з 12 по 27 листопада 2019 року, ухвалено рішення включення відзначення Лесі Українки до Календаря пам’ятних дат ЮНЕСКО на 2020-2021 роки. Починаючи з 1956 року, ЮНЕСКО бере участь у відзначенні історичних подій та ювілеїв видатних особистостей, що відзначаються державами-членами, щоб надати їм світового значення.

Журналіст Діана

Дафина, (фото: Тарас Подолян)