Стиль життя

Відверта розмова з майстрами українського телебачення Тетяною Цимбал і Василем Ілащуком

By  | 

Ще легендарний Джон Рокфеллер казав: «Заробіть репутацію і вона буде працювати на Вас», – так наш університет набув статусу престижного завдяки професіоналам. Ми зустрілися із викладачами університету, котрі мають чудову репутацію у журналістських колах.

У цій статті пропонуємо поради абітурієнтам від професіоналів. Ми спілкувалися про успіх, удачу і розуміння себе – це справді відверта розмова про те, як не помилитися у виборі професіі та життєвого шляху. Журналістика для тих, хто любить експерименти і яскраві емоції. Для тих, хто любить життя і людей. Татяна Цимбал і Василь Ілащук присвятили майже півстоліття телебаченню – справі свого життя. Їх мову вважають еталонною, а українські зірки і політики і досі беруть уроки та консультуються у професорів кафедри журналістики і мовноі комунікації: телеведучих, Народних артистів України – Тетяни Цимбал і Василя Ілащука.

Відео: 

Члени гуртка «Юний журналіст» разом із керівником, доцентом журналістики і мовної комунікації Веронікою Чекалюк зустрілися із зірками телеекранів, щоб поспілкуватися за філіжанкою кави, почути настанови й  спогади про те, якою була раніше школа телебачення.  Як живуть зараз і чим пишаються найбільше Василь Ілащук і Тетяна Цимбал.

Відео:

Вероніка Чекалюк вважає: «Журналіст – це надзвичайно відповідальна професія як перед самим собою, так і перед суспільством. Журналіст – це психолог і терапевт і володар «слова-зброї». Впевнена – автор інформаційного матеріалу, насамперед, має бути відповідальним, толерантним та правдивим у оприлюдненні інформації».

Народний артист України Василь Ілащук: у журналістиці працює все в комплексі – і духовність, і економіка, і політика. За умов чесної преси  можна буде говорити пол здорове інформаційне суспільство. Не зберігши культуру, не зберігши ментальність, духовність українську, ми втратимо все – і економіку, і політику, і культуру, і Україну в цілому. Я побажав би абітурієнтам бути пильними у виборі професіі, журналістика – це цікавий фах, професіонали потрібні Україні. Хочу щоб все-таки до влади приходили професіонали, сильною і вільною  Україну я хотів би бачити через 5 років і на майбутнє.

Успіхів Вам, юні журналісти!

Автор: Марина Кульчицька (гурток «Юний журналіст»).

3 Comments

 1. ปั้มไลค์

  Червень 27, 2020 at 14:08

  Like!! Great article post.Really thank you! Really Cool.

 2. I like the valuable information you provide in your articles.

 3. SMS

  Червень 27, 2020 at 14:13

  I used to be able to find good info from your blog posts.