Стиль життя

Вікторія Давиденко: Я хочу змінити світ на краще!

By  | 

Редакція модного онлайн журналу VTrendi.com.ua не припиняє знайомити своїх читачів з успішними співвітчизниками. Журналіст VTrendi поспілкувалася з Вікторією Давиденко – володаркою титулу MS TOP Ukraine 2019,  Міс глядацьких симпатій Всеукраїнського караоке-чемпіонату “Живий звук”, представником компанії Terrasale в Україні, мамою і дізналася її секрети успіху.

Вікторія Давиденко: Я хочу змінити світ на краще!

Розкажіть про свій життьєвий шлях, про що мріяли в дитинстві? З чого починалася Ваша кар’єра?

Я мріяла про життя в достатку, з малечку багато працювала. Досить в ранньому віці почала працювати з 15-ти років (повар, офіціант), але грошей було замало щоб я могла допомагати родині і я чекала 18-річчя щоб знайти гідну роботу. Мріяла подорожувати, мати хорошу сім’ю,  багато вільного часу і хороший матеріальний стан.

Ви маєте титул MS TOP Ukraine 2019, які враження від конкурсу і чи плануєте у майбутньому приймати участь у подібних конкурсах?

Ця участь була несподівана для мене. Якось увечері мені на очі в соціальній мережі потрапила анкета, де запрошували успішних і красивих жінок України до участі. Обиралися претендентки віком від 25 до 45 років і я дуже захотіла відчути атмосферу, що панує на подіумі, а також моє вилике бажання дізнатися щось нове взяло наді мною гору і я подала заявку на участь у конкурсі.  Заповнивши анкету, я отримала лист, у якому зазначалося,  що я потрапила у топ – 15.

Коли я побачила свое фото на сторінці серед учасниць, в мене були на очах сльози від радості! Я ніколи не забуду підготовку, ємоції, підтримку учасниць, я навідь подруг там знайшла!
Отримавши титул Королева активність я не забарилась і вже прийняла участь у новому конкурсі – Всеукраїнському караоке-чемпіонаті “Живий звук”, в якому здобула звання Міс глядацьких симпатій.

Планую не зупинятися і відкрита для хороших пропозицій!

Зараз Ви працюєте в компанії Terrasale – молодому, але прогресивному сервісі, розкажіть про принцип роботи мережі та можливості для користувачів?

Ця компанія відкрила для мене, моєї родини та команди великі можливості. ТМ зареєстрована у Сінгапурі та є доступною в 50-ти країнах. Переведена на 12-ть основних світових мов, що дозволяє бути користувачем кожній людині на планеті.

 Terrasale – це:

  1. Міжнародна соціальна мережа нового покоління.
  2. Міжнародна дисконт система.
  3. Торговий і рекламний майданчик.
  4. Агрегатор сервісів і додатків.

На данний момент компанія запускає новий п’ятий напрямок – міжнародну «партнерську бізнес-систему», яка дає особливі умови для тих людей, які хочуть зайнятися підприємництвом, відкрити свою перспективну справу, спробувати себе у великому бізнесі.

Думаю, що у  Terrasale дуже великий потенціал і раджу перевірити можливості сервісу, зареєструвавшись у мережі.

Також у Terrasale є зручний мобільний додаток, за допомогою якого, можна завжди бути в курсі всіх подій.

Ви багато подорожуєте, які країни є Вашими улюбленими і чому?

Так, подорожі – це моя слабкість! На даний момент я побувала у понад 15-ть країнах світу, але є фаворит в якій я практично щомісяця. Мені подобається наша Україна – вона найкраща! У мене є з чим порівнювати…
2 роки проживала в Чорногорії, але повернулася, оскільки дуже сумувала за Україною. Думаю, що краще відпочивати, ніж жити в іншій країні.

Подобається відпочивати у Лівані, там дуже смачна кухня, столиця Бейрут – неймовірне місто, а ще я дізналася, що Ліван дуже пов’язаний з Україною і навіть був знятий фільм “Український Ліван”. Прем’єра якого відбудеться зовсім скоро. Кожна країна по-своєму красива, але мені поки що подобається для відпочинку Ліван.

Однак я не збираюся зупинятися і незабаром полечу до країн, в яких ще не була.

Як встигаєте поєднувати родину, роботу та подорожі? У чому Ваш секрет успіху?

Я дуже люблю своїх діток і працюю щоб у них було все, що їм необхідно. Мені допомагає моя молодша сестра Людмила з дітьми, а старша сестра Леся завжди мене благословляє на конкурси і в далеку дорогу та є моральною підтримкою, за що я дуже вдячна своїм сестричкам, також є жінка яка домомагає по дому – з такою командою тільки вперед і вперед!

Життя одне і я хочу показати його дітям з найкращої сторони. Діти і є мої мотиватори на успіх! А для праці мені потрібен інтернет та комп’ютер. Інколи я працюю навіть з мобільного телефону лежачи на березі моря, а це можливо в будь-якій точці світу.

Які Ваші плани на майбутнє?

Я дуже хочу змінити світ на краще! Коли люди радіють і посміхаються в мене на душі приємна хвиля счастя.
Наше життя для того щоб ми могли насолоджуватися ним, а не ходили на нестерпну роботу і не бачили як ростуть діти, внуки, або проживаючи життя з не коханою людиною…

Для мене найголовніше в житті – це насамперід діти, моя родина та найкраща робота, яка дозволяє мені подорожувати та насолоджуватися життям, чого бажаю усім!Вікторія Давиденко: Я хочу змінити світ на краще!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *