A password will be e-mailed to you.

Всеукраїнський модний онлайн журнал VTrendi.com.ua не припиняє знайомити своїх читачів з цікавими і успішними проектами, сьогодні Вашій увазі пропонуємо інтерв’ю з Владиславом Царегородцевим, співзасновником першої в Україні піци з настільною грою Pizzhub.

Як і коли виникла ідея започаткувати власний бізнес в сфері харчування?

Ми з моїм другом кухарем, Антоном Горбачем, завжди мріяли про відкриття власної спільної справи. Ідея відкриття піцерії формувалася кілька років.

Я, як людина, яка намагалася запустити свій стартап в минулому “Авторевізор”, розумів усі тонкощі запуску проекту, був за ідею відкриття піцерії, але не міг для себе побачити майбутній розвиток і всю унікальність даного проекту. У зв’язку з цим, ця тема часто закривалася і переносилася на кращі часи.

Мій друг, по-сумісництву партнер по бізнесу і кухар, отримував досвід в сфері громадського харчування за кордоном, а саме в Польщі. Працював на різних кухнях і бажав повернутися в Україну, щоб відкрити свою власну справу в рідній країні. Запросивши мене погостювати в Польщу, ми, в черговий раз почали обговорювати ідею відкриття. Ключовим для рішенням стало відеозвернення Зеленського про повернення українців на Батьківщину і отримання кредитів 5-7-9 (допомога бізнесу). Після цього висловлювання, ми з упевненістю взяли курс і стали ретельніше продумувати нашу унікальну бізнес модель.

На сьогоднішній день, ми не отримали ні копійки від уряду, в зв’язку з тим, що не був продуманий механізм і гарантії для нових підприємців.

У Вас справді унікальна в Україні  піца завдяки грі, як виникла ця ідея поєднання якісної їжі і цікавої гри?

В процесі обговорення ідеї і бренду, мій бізнес-партнер думав про унікальність меню, я, в свою чергу, про унікальність бренду в цілому.

Відштовхуючись від нашої назви, ми думали як звернути увагу споживача, проводили аналіз конкурентів і прийшли до того, що коробку використовують тільки для того, щоб виконати доставку піци.

Гра і реєстрація авторського права, прийшла не відразу. Спершу були напрацювання щодо розміщення цікавих картинок 18+, потім з’явилася ідея із зображенням рулетки на зворотному боці коробки, і тільки потім, спало на думку створити унікальне ігрове поле з цікавими і розважальними завданнями в комплекті.

Чим ще окрім гри pizz.hub відрізняється від інших?

Гра, на зворотному боці коробці є не єдиною унікальністю нашого бренду. Креатив, сервіс і смак – ось що відрізняє нас від основного потоку конкуренції.

Почнемо з кухні і нашого меню:

Авторські рецепти соусів. Наприклад, в піцу по назвою “Брудний Jack BBQ” йде спеціальний авторський соус BBQ на основі Jack Daniels.

Усі продукти завжди свіжі і ми особисто контролюємо їхню якість.

Сервіс:
Прийом замовлень, передача їх на кухню і контроль кур’єрів – все це робить єдиний сервіс. У нас не просто оператор колл-центру, у нас координатор, який контролює терміни приготування продукції, переміщення і виїзд кур’єра за вказаною адресою.

Додатковим бонусом, є можливість відстежити кур’єра на карті, щоб не робити зайвих дій. У момент, коли кур’єр виїжджає на замовлення, гостю приходить смс з треком кур’єра на карті.

За рахунок злагодженої роботи, весь ланцюжок відбувається максимально швидко і просто.  Секрет успішного бізнесу – простота і швидке реагування.

Як часто змінюється меню?

Меню було розроблено виходячи з глибокого аналізу конкурентів, як українських так і закордонних. Докладені зусилля в розробці початкового меню були максимальними. Проводилися опитування та інтерв’ю, враховувалося кожне побажання.

На даний момент, меню буде доповнюватися раз в декілька місяців, новими, унікальними і креативними позиціями.

Доставку можна замовити в будь-який куточок Києва та у передмістя?

Безкоштовна доставка здійснюється згідно зони розміщеної на карті. Виїзд за межі зони узгоджується в індивідуальному порядку з нашим оператором.
Додатково ми підключили сервіси доставки Raketa і Glovo.

Які Ваші плани на майбутнє?

На даний момент ми активно займаємося розробкою франчайзингу. Шалено хочеться щоб даний продукт, міг придбати будь-який житель України.

Владислав Царегородцев співзасновник Pizzhub: Секрет успішного бізнес-проекту - простота і швидке реагування

Дізнатися більш детальну інформацію про компанію, а також ознайомитися з меню:

pizzhub.com.ua

https://www.instagram.com/pizz.hub/

https://www.facebook.com/pizzhub2020/