Всеукраїнський модний онлайн журнал

Власниця компанії «Bodakdesign»: Якими б популярними не були стилі, не варто забувати, що дизайн має відображати характер власника

Редакція Всеукраїнського модного онлайн журналу VTrendi.com.ua не припиняє знайомити своїх читачів з вітчизняними підприємцями, сьогодні Вашій увазі пропонуємо інтерв’ю з Іриною Бодак, дизайнером інтер’єрів та власницею компанії «Bodakdesign», в якому вона поділилася історією компанії, розповіла про те, який зараз дизайн інтер’єру в моді, а також про плани щодо компанії на майбутнє.

Власниця компанії

Розкажіть, будь ласка, історію заснування компанії.

На даному етапі я є самостійним дизайнером інтер’єрів, приватним підприємцем. Перед вибором професії я була захоплена передачами про дизайн інтер’єру і натхненна ними вирішила отримати освіту в цьому напрямку. А вже через рік після закінчення навчання та з початком підприємницької діяльності, я і сама стала працювати дизайнером в таких телепередачах. Обравши професію, я обрала свій стиль життя, та знайшла своє хобі. Завдяки довірі телеканалу до мене, як до дизайнера-початківця, я зрозуміла, що можу працювати з більшими об’ємами. Так в 2016 р. і народився бренд «Bodakdesign».

Який перелік послуг Ви надаєте?

Розробляю дизайн-проекти (технічна документація, пакет креслень, 3Д-візуалізація) для житлових приміщень, а саме, квартир, таунхаусів, будинків. Допомагаю замовнику втілити в життя проект за допомогою авторського нагляду, позбуваю замовника головного болю з вибором, покупкою та прийомом на об’єкті матеріалів за допомогою послуги «комплектація інтер’єру», адже авторський нагляд передбачає в основному моменти, які стосуються точної реалізації інтер’єру відповідно до проекту, вирішення питань, які виникають під час втілення проекту, роз’яснення нюансів дизайну для будівельників.

Який дизайн інтер’єру користується найбільшою популярністю?

На піку популярності зараз інтер’єри в стилі Нео Мемфіс – за такою складною назвою ховається колаборація таких стилів, як поп-арт, арт-деко та кітч. А слово Нео говорить про те, що цей стиль зараз використовується не в тому вигляді, в якому він був створений, а в оновленому та переродженому до сучасних вимог. Але якими б популярними не були стилі, не варто забувати, що дизайн має відображати характер власника, його вподобання, але така індивідуалізація стосується лише житлових приміщень. Тому що власнику має бути комфортно у своїй квартирі чи будинку. А бездумне слідування новим тенденціям цьому не сприяє. Підхід до інтер’єрів громадських приміщень відрізняється. Але це вже зовсім інша історія.

Що думаєте про конкуренцію у своїй галузі?

На даний момент конкуренція дуже велика, і зараз вже необхідно не просто добре виконувати свою роботу, вміти робити 3d-візуалізації та слідкувати за новими тенденціями, а вже є гостра необхідність придумувати якісь прийоми, які відрізняють від конкурентів, безперестанно підвищувати свій рівень кваліфікації.

Які плани у компанії не майбутнє?

У майбутньому планую розширення своєї діяльності до більших масштабів, роботу над цікавими проектами, запуск YouTube-каналу з презентаціями проектів, корисними порадами.

Детальніше про «Bodakdesign»:

http://www.bodakdesign.com.ua/

https://www.instagram.com/bodakdesign/

https://www.facebook.com/BoDakdesign/