Стиль життя

Виставка «Час пригод» – Олі Яценко

By  | 

14 грудня, в просторі арт-галереї “Мануфактура” відбулося урочисте відкриття нової виставки під назвою «Час пригод» художниці Олі Яценко. На відкритті відбулася презентація і розіграш авторської книги «П’ята Сторона Світу».

Експозиція знайомить із яскравою та романтичнтичною серією живописних робіт, на яких творчо відтворено образи тих місць та країн, які надихають мисткиню. А з картин з глядачем розмовлятимуть магічні персонажі, які проведуть та розкажуть про дивовижний та таємний світ.

Оля Яценко – художник та ілюстратор, автор книг «Нічна пригода» і «Пухнастики.Щоденник історій». Крім живопису частину творчого життя присвячує комп’ютерній ілюстрації та арту. Серед її авторських проектів: арт до комп’ютерних ігор, стікери «Вайолет» для компанії Viber. Її робота з єдинорогом була надрукована всесвітньо відомим брендом одягу «New Yorker» на світшотах в 2017 році. Оля є авторкою ілюстрацій серії авторських книжок для дітей на міжнародному ресурсі «Амазон». Крім того, художниця створює авторські іграшки та листівки.