Стиль життя

Юліанна Тулінова: Хороші майстри татуажу будуть завжди затребувані

By  | 

Перманентний макіяж вже давно зайняв чітку позицію в сфері краси і не стоїть на місці, розвиваються нові технології, певні тенденції… Журналіст Всеукраїнського модного онлайн журналу VTrendi.com.ua поспілкувалася з Юліанною Туліновою, власницею студії татуажу “PINGERE” і дізналася який саме татуаж зараз в моді, чи можливо легко позбутися старого не якісного перманентного макіяжу і як отримати отримати освіту майстра татуажу.

Ви вже достатньо давно в сфері перманентного макіяжу, що змінилося за останні декілька років? Що зараз в моді?

Cправді в сфері татуажу відбуваються постійні зміни. Зараз в моді натуральність. І, звичайно, наймодніша тенденція – це пудрові нанонапилені брови і акварельні, безконтурні губи. Спеціальна техніка нанесення пігменту дозволяє створювати справжні шедеври. Доречно зауважити я в моїй авторській школі “PINGERE workshop” навчаю цій техніці і можу сказати, що мої учениці (і учні) відмінно з нею справляються.

Що відбувається з конкуренцією, стало більше майстрів у столиці загалом?

Ви маєте рацію – останнім часом кількість майстрів збільшилася, але на жаль якість роботи багатьох з них залишає бажати кращого. Основна проблема тут – відсутність хорошої навчальної бази. До мене звертається дуже багато не тільки новачків, а й майстрів, які пройшли курси, але, на жаль, не отримали знань, на які розраховували, потім знайшли мене і ми фактично вчимося з ними заново. Щодо конкуренції – можу сміливо сказати, що хороші майстри будуть завжди затребувані, тому що ця сфера зараз тільки набирає обертів.

У Вас є послуга видалення старого не якісного татуажу, як довго триває процедура і яка її вартість?

Старий або неякісний татуаж на жаль проблема, засмучує багатьох жінок, які хотіли прикрасити свою зовнішність і скоротити час на приведення себе до ладу, але потрапили, що називається не в ті руки. На щастя тепер цю проблему можна вирішити завдяки лазерному обладнанню. Я дуже рада, що нарешті в моїй студії з’явився неодімовий Q-switch лазер преміум класу, який не пошкоджує шкіру, впливаючи тільки на пігмент. Звичайно для повного видалення татуажу тату необхідно запастися терпінням: за один сеанс цю проблему не вирішити, однак прибрати небажаний відтінок (я про сині, червоні брови) або знебарвити тату/татуаж для подальшого перекриття можна дійсно за один сеанс. На моїй сторінці в інстаграм: https://www.instagram.com/pingere_workshop/ є приклади робіт і цінова політика.

Окрім нанесення перманентного макіяжу, видалення старого і не якісного, Ви тепер маєте і курси татуажу… Розкажіть як довго триває навчання, яка вартість?

Як я вже згадувала на сьогоднішній день я створила свою авторську школу навчання татуажу і можу сказати, що моя методика і знання, які отримують учні не мають аналогів і дозволяють після закінчення курсу працювати на 50% краще за багатьох майстрів з досвідом. У мене є різні варіанти навчання за термінами, цінами і тематикою, які підходять як для новачків, так і для підвищення кваліфікації. В середньому курси тривають 3-7 днів (залежить від пакета), від варіанту навчання залежить і вартість.

Які Ваші професійні плани на майбутнє?

Як зазвичай не готова ділитися планами на майбутнє, але вони досить амбітні. Можу тільки висловити надію, що завдяки моїм знанням та вмінням дівчата України (і не тільки) стануть ще гарніше, а майстри будуть з упевненістю творити цю красу.

Детальніше про студію татуажу “PINGERE” та курси татуажу “PINGERE workshop”https://www.instagram.com/pingere_workshop/

Телефон: +38(093)030-09-04

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *