A password will be e-mailed to you.

Редакція Всеукраїнського модного онлайн журналу VTrendi.com.ua не припиняє знайомити своїх читачів з унікальними вітчизняними брендами, сьогодні до Вашої уваги пропонуємо інтерв’ю з Aleksandra Beletskaya, засновницею “AB BEAUTY BOX”, в якому вона поділилася історією заснуванння власної справи.

Засновниця

Засновниця

Розкажіть, будь ласка, історію заснування “AB BEAUTY BOX”?

Ідея створити б‘юті-бокси прийшла навесні 2020 року, коли ми всі з вами були на карантині. При перегляді роликів на Ютубі я натрапила на один саме про б‘юті-бокси і, так сказати, пішло поїхало. Я захопилась і передивилась всі існуючі анпекінги всіх найвідоміших закордонних та вітчизняних блогерів. Пам‘ятаю свій обурений настрій, після переглядів, як зараз: «Ну чому не можна зробити нормально, не всовувати всередину різні непотрібні нікому дрібниці? Зробити гарне пакування, а головне за доступною ціною, щоб кожна дівчина могла дозволити собі придбати такий бокс.»

Взагалі, дарувати подарунки, запаковувати та прикрашати їх, було моїм одвічним захопленням. Всі мої рідні, друзі, партнери та близькі знають, як сильно я чекаю на свята, обожнюю обирати подарунки та прикрашати їх своїми руками. Лишень дай мені привід, я б кожного дня щось дарувала і запаковувала! Тому, так кажучи, AB BEAUTY BOX – то по великій любові.

Головною ж ідеєю перших літніх б’юті-боксів, було створити ідеальні коробочки, щоб кожна дівчина, не дивлячись на карантин, а ми знаємо, що більшість з нас не змогла, на жаль, з’ïздити на море цього року, могла виглядати так, ніби вона повернулась з відпустки на літньому курорті. Засмага, зволожена сяюча шкіра, рум‘янець – ммм…

Яке наповнення у б’юті-боксів?

Наповнення всіх б‘юті-боксів фіксоване і знаходиться у відкритому доступі, як на офіційному сайті, так і на офіційній сторіночці інстаграм. Склад змінюється повністтю з кожним новим запуском.

Я пишаюсь вмістом кожної коробочки і мені немає чого приховувати. Також, при створенні б’юті-боксів, відкритий склад коробочок був моєю принциповою позицією, щоб дівчата не отримували «кота в мішку», а з захопленням чекали на свою заповітну коробочку, знаючи, яке неймовірне наповнення на них чекає.

Яка їхня вартість?

Є три види б‘юті боксів, які відрізняються розміром і наповненям: S – 999 грн., М – 1499 грн., L – 2499 грн.

Для кого призначені “AB BEAUTY BOX”?

AB BEAUTY BOX – це коробочки для кожної дівчини. Всі продукти універсальні і не мають якоїсь специфікації. А загалом AB BEAUTY BOX – це ідеальний подарунок, як для себе так і для всіх дівчат.

 Доставка здійснюється в будь-яку точку України?

Звичайно, доставка б‘юті-боксів здійснюється в будь-яку точку України, всіма відомою і найпоширенішою поштою. Також зараз поступово освоюємо доставку в інші найближчі країни. Наприклад, вже здійснювали доставку в Білорусь.
Відправка ж б‘юті-боксів по Украïні здійснюється в день оформлення замовлення, кожного дня без вихідних.

Також б’юті бокси в ту ж ціну, що і на офіційній сторіночці, можна придбати офлайн в мережі салонів Pied-de-Poule, а саме за адресою м. Київ, вул. Шота Руставелі, 20 та вул. Яр. Вал, 19.

В чому унікальність “AB BEAUTY BOX”?

Кожна коробочка зібрана вручну з величезною увагою до кожної деталі: від пакування, аромату самої коробочки до кожного продукту всередині. Унікальний дизайн + унікальний підхід + доступна ціна = ідеальна емоція.
І це для мене найважливіше, адже головним в AB BEAUTY BOX це навіть не косметика, а емоція, яку ти отримуєш, атмосфера свята, отримання подарунка.
А це привід для свята, привід а що може бути краще, аніж зробити подарунок самій собі, не тільки на свята, а просто так.

Які плани у компанії на майбутнє?

Захопити весь ринок! (Сміється) Насамперед, першочерговий планом є збільшення об’єму продажів б’юті-боксів, адже зі збільшенням продажів для мене, як для виробника, відкривається все більше можливостей і надходить все більше пропозицій від брендів, а в результі я можу робити наповнення боксів ще більш крутим.

Іншою метою є виробництво власного бренду косметики.

Наприклад, вже зараз, паралельно з зимніми б‘юті-боксами стартує запуск нового продукту власного виробництва. І він буде представлений у всіх б‘юті-боксах, а також доступний у продажу окремо.

Більше про “AB BEAUTY BOX”:
http://abbeautyboxes.com
https://www.instagram.com/abbeautybox/
Сторінка засновниці бренду: https://www.instagram.com/aleksandra.beletskaya/

Засновниця

Засновниця