Всеукраїнський модний онлайн журнал

Засновниця @sushenytsi_lviv: Єдиного рецепту пастили не існує, у кожного виробника своя пастила

Всеукраїнський модний онлайн журнал VTrendi.com.ua не припиняє знайомити своїх читачів з цікавими брендами та історіями їхнього заснування. Сьогодні до Вашої уваги пропонуємо інтерв’ю з засновницею бренду @sushenytsi_lviv

Розкажіть, будь ласка, як виникла ідея заснувати власний бренд?

З пастилою та фруктовими чіпсами мене познайомила моя кума. Якось в телефонній розмові вона з таким захватом розказувала про пастилу і її властивості, що я сама захотіла її спробувати, а так, як вдома була сушарка – я відразу почала пробувати, бо дуже люблю готувати. Ця перша пастила була далека від ідеалу, але дуже сподобалася моєму сину, і я була в захваті, що такий смачний, а головне корисний смаколик можна зробити вдома. Мені завжди хотілося мати власну справу, тому це стало поштовхом до здійснення мрії. Так і виникла ідея створити власну сторінку з корисними смаколиками. Тоді і почався наш пошук ідеального рецепту (на наш смак), найменування та всіх інших моментів.

Чи мали раніше подібні проекти?

Ні, це наш перший проект.

Пастила Вашого бренду цілком натуральна? Підходить для вживання абсолютно усім?

Пастила від @sushenytsi_lviv – це абсолютно натуральний продукт, до складу якого входять лише ягоди і фрукти, без домішок та без цукру. Пастила-це фруктово-ягідне пюре, в основі якого – яблучне пюре з проварених яблук до якого ми додаємо ягоди, фрукти, горіхи, насіння… та сушимо це п’юре в дегідраторі при низькій температурі, щоб зберегти максимум корисних властивостей. Тому наша пастила не лише натуральна, а ще й корисна.

Також в нашому асортименті ви знайдете фруктові чіпси, які ми теж сушимо без домішок та сиропів. Ми просто нарізаємо їх на слайсері та висушуємо при низьких температурах. Саме тому наш продукт підходить всім! Виключення лише для тих, у кого є
алергія на певні види фруктів чи ягід.

Доставку можна замовити в будь-яку точку України/світу?

Доставку можна замовити як Новою Поштою, так і УкрП. За кордон ми
відправляємо, як правило, з допомогою друзів та родичів, коли хтось з
України їде вгості)

Що думаєте про конкуренцію на вітчизняному ринку у своїй галузі?

Конкуренція в нашій країні досить висока, є дуже багато сторінок з виробництвом пастили, хоча у нас і одинаковий продукт, але запевняю вас, що у кожного виробника своя пастила і на смак, і на колір, і різнатовщина, більш тверда, більш м’яка і тд. Вся справа в складі, єдиного рецепту пастили не існує, ми створювали рецептуру на власний смак і отримали багато позитивних відгуків, не тільки від знайомих.

Все це залежить від виробника, тому якщо ви спробували пастилу і вам не сподобалося, швидше за все, треба пробувати ще раз, але у іншого виробника).

Найцінніші відгуки-це звісно думка юних експертів) ми дуже цінуємо такі відгуки, бо вони справжні і дуже радіємо, коли отримуємо багато позитивних відгуків саме від найменших. Часто батьки скаржаться, що дітки не люблять ягоди чи фрукти, тому дуже рекомендуємо спробувати пастилу, в якій міститься дуууже багато вітамінів завдяки сушінні при низьких
температурах.

Пастила і фруктові чіпси-це ідеальний перекус як для діток, так і для дорослих. В дорогу, на роботу, в садочок, в поїздку… пастила та фріпси (так ми називаємо фруктові чіпси) ваш ідеальний друг, який завжди має бути поруч. Вона досить ситна, тому легко та швидко втамує ваш голод!

Яке майбутнє очікує на бренд?

Звісно планів маємо багато. В першу чергу це збільшення асортименту пастили, хочемо додати нові смаки, а також додати новий продукт що пасуватиме до наших фруктових чіпсів(але про це згодом на нашій сторінці і щодо власного сайту, ширшого збуту, але не будемо забігати наперед. Ми молодий бренд-тому нам є куди рости!

Більше інформації про @sushenytsi_lviv:

https://www.instagram.com/sushenytsi_lviv/

https://www.facebook.com/sushenytsi_lviv

Засновниця @sushenytsi_lviv: Єдиного рецепту пастили не існує, у кожного виробника своя пастила

Засновниця @sushenytsi_lviv: Єдиного рецепту пастили не існує, у кожного виробника своя пастила