A password will be e-mailed to you.

Редакція Всеукраїнського модного онлайн журналу VTrendi.com.ua не припиняє знайомити своїх читачів з успішними і якісними брендами. Сьогодні до Вашої уваги пропонуємо інтерв’ю з керівництвом представництва ТМ QAVEMAN в Україні.

 Розкажіть, будь ласка, історію створення ТМ QAVEMAN?

Декілька років тому двоє швейцарських друзів Жульєн і Торбен вирішили розпочати виробництво косметичних засобів. Але саме для чоловіків. За “легендою” Жульєн певний час користувався кремом своєї дівчини. А потім був спійманий на гарячому. Після чого був змушений купити декілька засобів для чоловіків, проте жоден йому не сподобався. Так і виникла ідея створити власне виробництво.

Засоби ТМ QAVEMAN підходять для всіх чоловіків, тому що у розробці формул враховувались особливості будови чоловічої шкіри

 Як давно існує представництво в Україні?

Перша партія продукції прибула з Цюріху до України у вересні 2020. Продажі почались у жовтні. Сайт має запрацювати навесні 2021. Тому ми ще на самому початку нашого шляху.

  QAVEMAN підходить для усіх чоловіків?

Так, засоби QAVEMAN підходять для всіх чоловіків, тому що у розробці формул враховувались особливості будови чоловічої шкіри. Крім того, є засоби, що створені для догляду за бородою, а це вже особлива історія.

 Косметичні продукти не тестуються на тваринах?

Косметичні засоби QAVEMAN не тестуються на тваринах. Продукція не містить парабенів та іншої агресивної хімії. Це вже норма у Європі, а тим паче у Швейцарії.

 Що думаєте про конкуренцію в сфері краси в Україні?

Конкуренція досить висока. Ринок цікавий як для локальних, так і міжнародних гравців, бо щороку демонструє гарний приріст. Споживачі з кожним роком стають більш вибагливі до якості та до того, що стоїть на самим брендом.
Особливість бренду QAVEMAN у його швейцарській якості. Навіть коли ви просто берете тюбик, ви вже відчуваєте, як якісно він виготовлений. А коли починаєте користуватись засобом – тут коментарі зайві. Вода – найголовніший компонент у більшості косметичних засобів. Для виготовлення продукції QAVEMAN використовується вода з альпійських джерел. Просто іншої води у Швейцарії немає .

 Прайс на товари можна знайти на Вашому сайті?

Ми вже представлені на rozetka.com.ua, до якого більшість українців звикли і радо купують нашу продукцію тут. Сайт qaveman.com.ua наразі у розробці і має запрацювати весною. Найпопулярніший засіб – гель для вмивання. Його стандартна вартість – 550грн. Він має дуже високу концентрацію (на одне вмивання чоловікові достатньо гелю розміром, як горошина), завдяки чому одного тюбика вистачає до 3 місяців. Доречі, висококонцентровані засоби – це певний жест для збереження довкілля, адже клієнти довше користуються ними, тобто – використовується менше пластику.

 Доставка здійснюється в будь-яку точку України?

Так, ми вирішили повторити швейцарську модель: доставка завжди виконується за наш рахунок. Навіть коли клієнт замовляє лише 1 одиницю товару і за найбільшою знижкою. Ми доставляємо продукцію в будь-яке відділення Нової Пошти в Україні.

 Як часто у Вас відбуваються знижки/акції і чи є зараз якісь цікаві новорічні пропозиції?

Традиційно у Європі січень – період післяноворічних розпродажів. ПІсля різдвяних свят у гаманцях вітерець, а купувати засоби першої (і не лише) необхідності – потрібно. Ми й тут прагнемо транслювати найкращі європейські традиції на український ринок, тому до 25 січня у нас “BIG SALE” зі знижками -50% абсолютно на всі засоби.

Більше про ТМ QAVEMAN:

https://www.qaveman.com/

https://www.instagram.com/qaveman_switzerland/