A password will be e-mailed to you.

Різноманіття які пропонуються мужикам для нарощування пеніса, вражає фантазія. Тут і мазі, і пігулки, і хірургічні операції з імплантами … А ось Бен Грінфілд прийняв рішення піти ще далі і вколоти в свою гідність … стовбурові клітини!

Бен Грінфілд, досить знайомий в USA фітнес-гуру, вигадав це ще рік назад. У листопаді 2017 року його приїхав в лікарню стовбурових клітин у Флориді (відому в що кількості 3-ма варіантами сліпоти у хворих через експериментальної терапії) – і отримав ін’єкцію стовбурових клітин в пеніс. Вони були взяті з його особистого організму.

«Я  хочу бути неперевершеним коханцем, чудовим і отримати пеніс найбільшого розміру», – висловився Бен. Дружина, до речі, з ним згодна, в разі якщо віриться його ж текстам: мовляв, коли він зсередини, вона відчуває різницю.

Відомо, власне що стовбурові клітини можуть допомогти подолати з еректильною дисфункцією, але немає практично ніяких підтверджень такого, власне що вони нарощують пеніс. В наслідок цього доктора настійно не радять з’ясовувати це на практиці!

«Я хочу піклуватися про своє тіло найкращим чином», – заявив Грінфілд під час вебінару минулого місяця. За твердженням молодого чоловіка, «це означає із задоволенням користуватися досягненнями сучасної науки, що дозволяє зробити своє тіло краще».