A password will be e-mailed to you.

Практично кожен чоловік хоч раз у своєму житті переживав страх того, що вподобана йому дівчина може виявитися легкодоступною. І практично за кожним чоловіком є гріх перевірки жінки «на міцність». Перш ніж приймати рішення про вступ в серйозні стосунки, чоловіки часто проводять експрес-тести на доступність, пристойно і порядність жінки.

Канони чоловічого мислення

У плані стосунків чоловіка мислять крайнощами і керуються принципом «сексуального максималізму»: жінка при зближенні з чоловіком повинна або відверто погоджуватися на повноцінну близькість, або категорично від неї відмовлятися, залишаючись під будь-яким тиском непохитною. Цей чоловічий принцип базується на шести канонах:


Має на увазі категорію щиро недоступних жінок. Розвести їх на одноразовий або несерйозний секс складно. Якщо вони і віддаються чоловікові, то не заради грошей, статусу, заступництва і т. Д., А виключно по любові або душевної прихильності. Таких жінок чоловіки поважають і готові заради них робити вчинки.
Має на увазі категорію легкодоступних жінок. Такі жінки продаються – в прямому чи переносному значенні. Їх легко довести до постільних відносин за допомогою подарунків, дорогих залицянь, але навіть якщо і не дорогих, то все одно вони повинні бути витримані в межах норм, встановлених в близькому оточенні жінки. Іншими словами – витрать, побігай, зароби собі секс.
Всі жінки в тій чи іншій мірі належать до однієї з перерахованих вище категорій.
Має на увазі ситуацію, коли жінка раптово змінює одні категоричні підходи і принципи на інші. У чоловіка закрадається підозра, що вона або приховує свою справжню сутність під личиною порядності або непорядності, або грає роль з метою обдурити чоловіка (закохати, використовувати, погратися).
Має на увазі ситуацію, коли жінці властиво змінювати свої погляди на доступність в сексі в разі крайньої міри закоханості, критичного життєвого становища або після пережитого стресу. Але найчастіше стабілізація ситуації повертає її до колишніх поглядів.
Інших ситуацій бути не може.
Ось через ці жорсткі чорно-білі фільтри і дивиться більшість чоловіків на сексуальні відносини. Звичайно, така інтерпретація навряд чи може претендувати на істину в останній інстанції, але на право бути – цілком. Жінкам же розуміння такої чоловічої логіки може істотно полегшити задачу з виконання нездійсненним місії: віддатися з задоволенням, залишаючись неприступною. Перебільшено, але якось так і уявляють собі чоловіки ідеальні відносини.
Чоловічі тести на жіночу доступність
Перевіряючи жінок «на міцність», чоловіки діють методом обчислення і виключення легкодоступних. Розвідка боєм здійснюється жорсткими тестами. Сексуальний «шантаж» може розвиватися за кількома сценаріями-варіантів.


Прихований «шантаж»
Якщо пропозиція сексу було м’яко або різко (але категорично) відкинуто (дівчина припинила недвозначні докучання, відмовилася зайти додому на ніч дивлячись на чашечку кави, поїхати в сауну та ін.), Чоловік робить вигляд, що розуміє і сприймає це нормально. Він чинно (або принаймні стримано) проводить дівчину додому, чемно прощається і … зникає з її життя на період від тижня до місяця. В цей час він спостерігає за реакцією нової знайомої і робить висновки. Його подальші дії залежать від її поведінки:
Варіант 1: Дівчина дзвонить, шукає зустрічі, виправдовується. Якщо «здобич» проявляє активність у відновленні контакту, висловлює свої співчуття з приводу виниклого непорозуміння (наприклад, вона не проти сексу, але у неї був поганий настрій, повний місяць, «критичні дні» і т. Д.), Значить, вона дозріла, можна брати. Що робити далі, чоловік знає. Він виграв цей бій, а дівчина програла війну, якщо в її плани входили довгострокові відносини. Навряд чи вона залишиться задоволена статусом «запасного аеродрому». А саме він дістається жінкам, які не вміють порушувати і підтримувати в чоловіках мисливський інстинкт.
Варіант 2. Дівчина не дзвонить, не шукає зустрічі, не справджується. Якщо вона чоловіка зачепила, надовго його терпіння не вистачить. Він сам з’явиться, щоб подивитися в очі – плакали, страждали, чекали? Чи не побачить болю – зауважаєт, але, швидше за все, зробить нову спробу сексуального штурму. Якщо і цього разу «бастилія» виявиться стійкою, самооцінка підніметься і у чоловіка, оскільки йому попався «міцний горішок», а це вже цікаво. З такою жінкою хочеться не тільки сексу.
Звичайно ж, для жінки в будь-якому випадку вигідніше другий варіант. Якщо чоловік пропадає після невдалих спроб схилити до сексу, чи варто за ним бігти, навіть якщо він красень, успішний бізнесмен чи іншого роду «мачо»? Ні. Отримавши своє, він рано чи пізно піде шукати ту, за якою сам буде бігати, і яка тести почне влаштовувати на ньому. Ну а якщо чоловік, утихомиривши свій сексуальний запал, впорався з ураженим чоловічим самолюбством і повернувся з пропозицією будувати чесні відносини – можна вважати, що він пройшов жіночий тест на надійність