A password will be e-mailed to you.

 

Насправді з мужиком про грошей жодним чином не треба розмовляти. Засоби – це інструмент, і, поки ж вони працюють своєї мети, у відносинах їх ніж будь-якого іншого не обговорювати. Ще вони міра суспільної адекватності – на ранній стадії відносин прийнято, власне що мужик платить на побаченнях. В деякій мірі внаслідок того, власне що наше розмова багато в чому патріархально-шовіністичний, і середній дохід пані видно менше, ніж у мужика.

У міру становлення відносин на горизонті спливають більше великі розтрати: відпустка, іпотека, автомашину. Тут все залежить від характеру самих відносин, при цьому Здравомисленний значення залишається головним моментом – в разі якщо в парі хтось заробляє видно менше, а витрати очікується дробити строго навпіл, то вибір, наприклад, просторів для розваг міцно скорочується.

Так, все важливі розтрати обговорювати можливо і треба, краще не натяками. Мужик для тебе нічого не зобов’язаний (так само як і ти йому), докори не роблять краще справи. Елементарно скажи, чого ти намагаєшся, на власне що плануєш, власне що маєш можливість для себе дозволити. Які ти бачиш цінності в розтратах (знову ж життя таке, власне що більшості доводиться обирати, на власне що витрачати кошти в першу чергу).

Принципово сприймати, що, як би ти не була близька з бойфрендом, на всесвіт ви дивитеся по-всякому. Снасті для риболовлі йому можуть представлятися більш значуща свіжої шуби. І це треба обговорити!

Окремий і важчий ряд питань – його борги, грошові обіцянки, вообщем історії, в яких ти перебуваєш в більше виграшному економічному становищі. Найкраща стратегія тут – виключити враження: «Ось є прецеденти, виділяй спробуємо вирішити наприклад і так. А власне що ти про даному думаєш? »

Ключове – пам’ятай, власне що кошти – це не що-небудь священне, не завдання життя, а всього лише ресурс.

«Ти мужик, ти і вирішуй!» (Так ти перекладаєш на нього власну відповідальність)
«Мотоцикл марний, ми не станемо його купувати, треба придбати шубу!» (Ти в одне і теж час знецінюєш то, власне що йому принципово, і нав’язуєш особисті значення – це викличе лише тільки роздратування)
«Ти зобов’язаний за мене заплатити» (ні, не повинен)
«Облиште, один ти сам заробити не маєш можливість, я заплачу» (скажи це пару раз, і справи вже не відновити)
успішні тиради
«Так, обстановка важка, нам треба вирішити, власне що створювати. Ти власне що про даному думаєш? »
«Я беру до уваги, як ти намагаєшся байк, для тебе це дійсно важливо. І мені також прикро, власне що я 5-ий рік ходжу в що ж шубі, вже подружки поглядають. Як мислиш, власне що ми можемо придумати? »
«Я також намагаюся піти на даний виступ / в даний ресторанчик, але мені в даний момент це дуже дорого, я можу платити лише тільки (сума)».
«У мене тут є заначка, (сума), для тебе допоможе?»

Думка за даними прикладами 1: в парі треба обговорювати укладення певних завдань. Для цього обидва партнери зобов’язані володіти ймовірність висловитися, розділитися міркуваннями. Міркування всякого з вас ідентично принципово, автономно від прибутків. Для тебе має можливість представлятися, власне що прагнення твого мужика незвичайні і дурні, це непогано. Він має можливість рівно наприклад же думати про твої наміри. Досить брати на себе що прецедент, власне що для нього це принципово.

Допитливий питання: чи треба обговорювати ведення бюджету, домашні питання і як це робити? У разі якщо само собою все налагодилося, коштів вистачає, у всіх відчуття, власне що «домовилися по справедливості», то заводити бесіда значення немає. У разі якщо ти відчуваєш, власне що що-небудь не так, що-небудь тебе не організує, що не терпи. Строй бесіда рівно наприклад же, як і в минулих обстановкахсітуаціях – скажи, власне що тебе пригнічує, чого ти намагаєшся, як мислиш вирішити, запитай міркування мужика.

Добра новина: найчастіше 2 обожнює людям виходить домовитися.