Всеукраїнський модний онлайн журнал

Медсестру видали заміж за наказом президента Таджикистану

Саідшо Асрор прочитав свій вірш на честь Емомалі Рахмона і був нагороджений годинником і нареченою.

У Таджикистані відбулося весілля гідна стародавнього епосу – дівчину і хлопця одружили по велінню глави держави Емомалі Рахмона. Нареченим став 23-річний сільський вчитель Саідшо Асрор, який на урочистому заході прочитав хвалебний вірш власного твору на честь президента.

«Я як молодий учитель відчуваю себе найщасливішою людиною, бо маю честь виступати перед вами, шановний Лідер нації», – сказав він, притискаючи руку до серця.

Рахмон запитав, чи одружений молодий чоловік, і почувши негативну відповідь, наказав йому підійти. Нагородивши вчителя годинами, президент велів місцевій адміністрації знайти холостяку наречену.

Розпорядження Рахмона було негайно виконано. Йому підібрали наречену – медсестру районної лікарні. При цьому раніше молоді люди не були навіть знайомі. Через 10 днів після наказу президента в кишлаку Заргар Бохтарского району була зіграна весілля. Всі витрати взяла на себе місцева адміністрація, повідомляє канал «Теперішній час».

Медсестру видали заміж за наказом президента Таджикистану
На відео з весілля наречена стоїть зовсім пригнічена, з кам’яним обличчям. Заміж вона погодилася вийти за однієї умови – щоб вона могла продовжувати працювати. Наречений погодився. На питання, чи не чинився на неї тиск, дівчина відповіла лаконічно: «В даний час немає».

Договірні шлюби в Таджикистані практикувалися і раніше. Однак за наказом глави держави і за рахунок бюджету це відбувається вперше.