A password will be e-mailed to you.

Забудьте про спальню. Захоплюватися сексом в даних позах можливо де завгодно.

1. З піднятою ногою

як виконати
Партнери стоять обличчям один до одного, мужик тримає ногу дівчини.

Чому варто спробувати
Бачиться, власне що партнерка розташовується в нестійкому положенні, але все рівно навпаки. У разі якщо мужик міцно тримає її за стегно, то жінка перебуває в умовній захищеності. При цьому партнеру простіше утримувати її так, ніж у висячому положенні.

У разі якщо побоюєтеся звалитися, можна просто притулитися до стінки: буде помічений додаткова кінця опори.

2. Позаду

як виконати:
Жінка нагинається, і мужик заходить в неї позаду. Партнерка ще має можливість спиратися руками об підлогу, в разі якщо дістане.

Чому варто спробувати
Дана позиція чимось нагадує догги-стайл, в наслідок цього швидше за все сподобається прихильникам чоловічої переважання. Щоб збільшити почуття, партнер має можливість міцно утримувати дівчину за сідниці і швидко притягувати до себе.

Ще раз приз: поза підійде для анального сексу.

3. Стоячи спочиваючи на спині

як виконати:
Жінка лежить на спині ближче до краю ліжка або ж будь-який інший горизонтальній площині. Мужик стоїть і підтримує її за сідниці. У цьому положенні партнерці комфортно закинути ноги на плечі партнера.

Чому варто спробувати
У разі якщо вона бажає відпочити, а він сповнений сил, дана поза буде істинної знахідкою.

4. Перекрещённие ноги

як виконати:
Початковий стан аналогічно на попереднє. Головна різниця в тому, власне що ноги партнерки перехрещені. Щоб поза стала ще пікантні, жінка має можливість охопити руками сідниці мужика. Чому варто спробувати
Зімкнуті ноги партнерки збільшують стимуляцію для обох: наприклад піхву кілька звужується. Позиція ще дуже добре підходить, в разі якщо у партнера маленький пеніс.

5. Позаду на краю

як виконати:
Ще 1 варіація положення, при якому жінка частково розташовується на ліжку, столі або ж щось ще, а мужик стоїть. Але в даному випадку він просочується позаду.

Чому варто спробувати
Для початку, поза хороша тим, власне що досить стійка для обох. По-2-х, вона підходить для більше жорсткого сексу: щоб влаштувати її гаряче, партнер має можливість і містити руки дівчини позаду, і пов’язати їх, і в тому числі і закріпити наручниками.

6. У стінки

як виконати:
Жінка стоїть обличчям до стінки і дотримується за неї руками, партнер просочується в неї позаду.

Чому варто спробувати
Як і попередня, ця поза стійка. Наприклад власне що вона потрібно за характером тим, хто лише тільки освоює секс стоячи.