A password will be e-mailed to you.

Неважливо, чи думаєте ви зайнятися з ним сексом через 5 хвилин після знайомства або в першу шлюбну ніч. У будь-якому випадку спочатку чесно відповідайте на ці питання (ну або попросіть його відповісти на деякі).

Ви здорові?
Чи давно ви здавали аналізи на ЗПСШ? А ваш партнер? Звичайно, поставити це питання собі куди простіше, ніж іншій людині, але якщо ви познайомилися не пару хвилин назад, така розмова цілком доречний. Люди, які будують відносини (ну або хоча б сплять разом), повинні довіряти один одному. У тому випадку, якщо секс намічає спонтанний, просто не забувайте про презерватив. І про регулярний огляд у лікаря теж не забувайте: якщо хочете змінити світ почніть з себе.

Він вільний?
Ви впевнені, що чоловік, з яким ви збираєтеся зайнятися сексом, не веде подвійну гру? І якщо раптом у нього хтось сильно це вас турбує? Неважливо, властиво вам ревнувати чи ні: ви повинні розуміти, у що ризикуєте вплутатися. Не потрібно приставляти ніж до горла чоловіка, щоб з’ясувати всю правду. Постарайтеся звернути свій дуже серйозне питання в жарт. За його реакції можна багато чого зрозуміти.

Йому подобається його робота?
Думаєте, тут немає ніякого зв’язку? Не поспішайте з висновками: вона Розмови про роботу можуть допомогти вам вивести чоловіка «на чисту воду». Чим він займається? Чи приносить те, що він робить, радість? Не потрібно ставити питання з серії «скільки ти отримуєш» це, як мінімум, непристойно. І пам’ятайте: якщо ви раптом зловите його на брехні (вчора говорив одне, сьогодні інше), біжіть. Якщо людина навіть про роботу не може говорити чесно, то не варто чекати від нього правди в питаннях відносин.

У яких стосунках він зі своєю колишньою?
Якщо ви точно знаєте, що він був одружений або знаходився в довгих і серйозних відносинах, краще з’ясувати, чи спілкується він з колишньою. Відповідь «вона рідкісна вівця, ненавиджу її» повинен сильно напружити. Навіть якщо жінка дійсно заподіяла чоловікові біль, і вони розлучилися далеко не друзями, ображати її при новою коханою (потенційної) огидна тактика. Де гарантії, що одного разу і ви не опинитеся такий же «вівцею»? Абсолютно нормально, коли екс-подружжя зберігають нормальні відносини, особливо, якщо у них спільні діти або кілька десятків років, прожитих під одним дахом. Добре, коли чоловік піклується про дітей від попереднього шлюбу. Це характеризує його як сильного і надійного людини, який несе відповідальність за свої вчинки.

Чого ви чекаєте від стосунків?
Це дуже, дуже важливе питання. Ви хочете сексу просто заради сексу? Або у вас інші очікування? Заздалегідь вирішите, до якого сценарію на ранок ви готові. І постарайтеся, щоб кільце з 20-каратним діамантом в ваших мріях не фігурувало (ну якщо тільки ви не прокинулися з шейхом з Катару). Будьте реалістичні.

А що, якщо ви більше його не побачите?
Так, так буває: чоловік просто йде і більше ніколи не з’являється у вашому житті. Або ви сідаєте в літак і летите назавжди. Після того, що між вами сталося, ви зможете йти далі або ваше серце буде розбите? Якщо секс ризикує стати причиною глибокої депресії, то, мабуть, краще відмовитися від цієї затії. Якщо ж ви обіцяєте не сильно заморочуватися, то сміливо в бій!