A password will be e-mailed to you.

Стриптиз – це справжнє мистецтво, здатне внести перчинку в сексуальне життя обох партнерів. Якщо хочеш зробити чоловікові такий сюрприз, але боїшся здатися смішною або виглядати безглуздо, прислухайся до порад експертів і коучів центру сімейного і сексуального освіти про те, як станцювати стриптиз і бути при цьому на висоті.

 

Потренуйся перед дзеркалом

1. Потренуйся перед дзеркалом

Тренування і наявність хоча б приблизного плану дій – це не тільки 50% успіху, але ще й запорука твоєї власної впевненості. Необов’язково ставити справжню хореографію і вчити руху напам’ять, але тобі самій буде набагато простіше, якщо ти будеш заздалегідь представляти, що і як хочеш зробити. В іншому випадку, якщо захочеш станцювати для партнера, що не підготувавшись, ризикуєш рознервувався, замкнутися в собі і «одеревенеть».

Заздалегідь потрібно подбати і про реквізиті, якщо він передбачений. Це може бути, наприклад, стілець. Перевір його на стійкість, розберися, що будеш з ним робити. Чому на цьому етапі потрібно дзеркало? Тому що з його допомогою ти зможеш дізнатися, з яких ракурсів тобі більше подобається твій власний вид. Це допоможе під час танцю, тому що в процесі ти, швидше за все, не раз задашься питанням «Як я виглядаю прямо зараз?».

Вибирай прості рухи

2. Вибирай прості рухи

Стриптиз – це еротичний танець, який не передбачає обов’язкової наявності акробатичних елементів або вертіння навколо жердини. Якщо боїшся, що тобі не вистачає гнучкості в рухах або розтяжки, сконцентруйся на простих рухах. Наприклад, похитування стегнами по траєкторії вісімки і плавні ковзаючі рухи руками по тілу здатні порушити чоловіка не гірше, ніж поперечний шпагат. Вибирай руху, відповідні твоїм фізичним можливостям, і не намагайся вразити чоловіка. Повір, він вже буде захоплений самим фактом того, що ти для нього танцюєш. Ось кілька основних рухів, які ти зможеш повторити, навіть якщо не володієш особливої ​​пластикою тіла:

Танець на колінах
Стриптиз потрібен насамперед для того, щоб подражнити партнера, довести його до піку збудження. Але це не означає, що тобі не можна його чіпати. Навпаки, якщо ти будеш чергувати руху на відстані і можливість до тебе торкатися, вийде дуже цікавий ефект – від бажання володіти, і навпаки. Для того щоб повторити танець на колінах чоловіка, тобі необхідно стати до нього спиною так, щоб бути досить близько до нього. Перед собою краще поставити стілець, на спинку якого тобі належить спиратися руками. Плавним рухом почни опускатися вниз, згинаючи ноги в колінах, поки не відчуєш, що сідницями торкаєшся колін чоловіки. Тепер можна робити стегнами кругові рухи або рухи вперед-назад. Обернись назад через плече і кинь погляд на чоловіка, можеш дати йому дозвіл покласти руки на твої сідниці або навіть розстебнути бюстгальтер, якщо ти ще не встигла його позбутися.

Шльопанці і погладжування сідниць
Це дуже простий рух, яке може звести чоловіка з розуму своєю відвертістю. Для того щоб виконати його, досить встати спиною до чоловіка і повільно нахилитися, дозволяючи йому бачити твої сідниці. Після того як нахилишся максимально низько (старайся робити це так, щоб спина була пряма), можеш почати погладжувати руками свої стегна і сідниці. Повертаючись у вихідне положення, грайливо Шлепні себе по сідниці.

На стільці
Танець, для якого необхідний стілець, стає і складніше, і легше одночасно. Це, по-перше, створює необхідність використовувати предмет меблів в танці (інакше навіщо він потрібен?), А по-друге, дає тобі точку опори (можна сидіти або триматися за спинку). Що можна зробити зі стільцем під час танцю? Як мінімум уявити, що ти Шерон Стоун , спокусливо перекладаючи ногу на ногу. При цьому можеш не тільки демонструвати партнеру свої ноги, але і знімати з них панчохи, еротично погладжуючи.

Заздалегідь підбери відповідний одяг для стриптизу

3. Заздалегідь підбери відповідний одяг

Вимоги до одягу, від який ти будеш позбавлятися в процесі танцю, досить прості. Вона повинна надавати тобі впевненості в собі, підкреслюючи твої гідності, і легко зніматися. Взагалі, одне з найважливіших правил в стриптизі – це не дати чоловікові занудьгувати. Тому радимо вибрати мінімальну кількість предметів одягу. Найкраще зробити вибір на користь еротичної білизни, накинувши халатик, щоб чоловік, прийшовши додому або вийшовши з душу, навіть не підозрював, яке солодке насолоду його чекає. Халат можна скинути майже відразу – великих труднощів це не складе, а ось далі буде складніше.
Почнемо знизу: туфлі, панчохи і пояс
Якщо збираєшся надіти їх, варто подбати і про стільці, сидячи на якому ці предмети можна буде зняти. Радимо тобі практично відразу зняти підбори або не надягати їх взагалі, тому що стриптиз сам по собі процес досить енерговитратний, а танці на підборах здатні забрати більше сил, ніж здається. Приступаючи до панчіх, не поспішай знімати їх відразу. Повільно Відстебніть кожну застібку на поясі для панчіх, але поки не знімай його (це можна зробити в будь-який момент після). Про те, як краще зняти панчохи, ми вже згадали вище. Резюмуємо: головне – робити це сидячи і повільно.

бюстгальтер
Його краще знімати, дотримуючись чітку послідовність дій. Для початку можеш опустити лямки з плечей – це послужить для чоловіка сигналом до того, що зараз ліфчик зникне з поля бою, а значить, знову акцентує його увагу на тобі, якщо він раптом встиг засумувати, поки ти стягувала панчохи. Можна стискати груди в руках, піднімати її, нахилятися близько до обличчя партнера. Розстібаючи застібку, краще повернутися спиною до чоловіка, щоб він міг спостерігати за процесом з усіх боків (виняток, якщо застібка розташовується спереду). Після того як расстегнешь бюстьє на спині, притримуючи чашечки на грудях, знову повернись до нього обличчям. Після цього можна ще трохи пограти з грудьми і нарешті відкинути ліф в дальній кут кімнати або на коліна чоловікові.

трусики
Сама довгоочікувана і бажана частина шоу. Від сексу вас з партнером тепер відділяє лише цей предмет одягу. Можеш зняти їх сама, спустивши до колін і потім переступивши через них спочатку однієї, а потім іншою ногою. А можеш залишити цю частину на совість чоловіки. Він буде радий взяти участь в процесі твого оголення.

Вибери відповідну музику для стриптизу

4. Вибери відповідну музику

Музика створює більшу частину атмосфери, відповідає за настрій і темп, з яким ти будеш знімати з себе одяг і взагалі рухатися. Вибери плавні, мелодійні композиції і заздалегідь сформуй з них плей-лист, щоб в розпалі танцю не довелося гарячково гортати сто треків в пошуку потрібної мелодії.
До речі, в процесі репетиції ти зможеш приблизно дізнатися, який час тобі знадобиться, щоб роздягнутися, але плей-лист краще складати з запасом. Ще краще зробити цикл його, щоб, після того як отзвучіт остання пісня, він починався спочатку. Тоді і секс, якщо ти ведеш все до нього, буде відбуватися під музику, а це теж багато що змінює.

Стриптиз

5. Ти навряд чи будеш виглядати смішно, тому боятися немає чого

Відчувати сором, скутість і страх перед тим, що тебе можуть засміяли, – це абсолютно нормально. Але, якщо ми говоримо про стриптиз, такі емоції краще відкинути в сторону, і ось чому.

Стриптиз – це не тільки танцювальний спосіб позбутися від одягу, це ще й процес спокушання, це можливість продемонструвати свою красу, впевненість і сексуальність. Пам’ятай, що ти танцюєш для свого партнера, чоловіка, коханого чоловіка. Він напевно не раз бачив тебе голою, так що вид твого голого тіла точно не змусить його сміятися. А руху, які ти будеш робити, і поготів, адже він буде заворожений твоєю красою і сміливістю. Ти, звичайно, побоюєшся, що щось може піти не так: ти заплутаєшся у власних трусиках, спіткнешся або втратиш рівновагу. Навіть якщо це трапиться (а цього не станеться, якщо ти підеш наших порад), то не втрачай самовладання і продовжуй, немов цього не було.

Якщо не звернеш увагу партнера на якесь непорозуміння в процесі танцю, він навряд чи його помітить. Сприймай стриптиз як оду любові до свого тіла, адже ти не тільки даєш чоловікові можливість милуватися своїм танцем, але ще і дозволяєш собі самій відчути себе сексуальною і бажаною, а ці почуття грають не останню роль в житті жінки. 

 

Гірше ніж тут навряд чи вийде: